Ga naar de inhoud
Aquariumvereniging Ons Genoegen
Menu
  • Home
  • Maandbladen
  • Over Ons
  • Geschiedenis
  • Bijeenkomsten
  • Bestuur
  • OG Pedia
  • Multimedia
  • Contact
Menu

Donderdag 25 mei 2023 ledenavond: Chasing Rainbows (West Papua Walkabout) door WimHeemskerk

Geplaatst op 24 mei 202324 mei 2023 door mjjruts

In de presentatie geef ik een beeld van de expeditie naar West-Papua 2019 die ik samen met Gary Lange, Johannes Graf en Marten Luther Salarosa heb ondernomen. Tijdens de 20-daagse expeditie was het mijn doel om Pseudomugil reticulatus en Melanotaenia mairasi te vinden. Dit zijn al in 2011 beschreven soorten die nog nooit in de aquariumhobby zijn geïntroduceerd. Bintuni en een deel van het Lengguru massief, die hebben geleid tot de ontdekking van verschillende mogelijk nieuwe soorten Melanotaeniidae.

Wim Heemskerk

PLANTEN RUIL!

Neem je stekken dus maar mee!

Wanneer:  Donderdag 25 mei 2023

Hoelaat: 19:30 – 22:30

Lokatie: Dierenpark De Oliemeulen Reitse hoevenstraat 30, Tilburg

Ons aquarium bij de Oliemeulen

Website info

Welkom bij onze nieuwe webpagina. We hopen met deze nu lay-out de onderwerpen voor onze aquarium vereniging beter tot zijn recht te laten komen. Er zitten nog wat kleine foutjes en niet werkende foto’s en linkjes in. We hopen deze zo snel mogelijk te verhelpen.

Laatst bijgewerkt op 20-04-2023   Ton

 

Onze sponsors

  • Aqua Fertilizers Aqua Fertilizers
  • Aquafizz Aquafizz
  • Aquarium Coenen B.V. Aquarium Coenen B.V.
  • Aquariumgek Aquariumgek
  • AVRI Bloem en Tuincentrum AVRI Bloem en Tuincentrum
  • Bubbels BV Bubbels BV
  • Dierenpark de Oliemeulen Dierenpark de Oliemeulen
  • Geldof&Zn Geldof&Zn
  • Hornbach Tilburg Hornbach Tilburg
  • IDEAA administratieve dienstverlening IDEAA administratieve dienstverlening
  • Klerks Tuincentrum Klerks Tuincentrum
  • Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport
  • Trimsalon Scoobie Trimsalon Scoobie

Meedoen regeling Tilburg

We zijn begonnen met een YouTube kanaal om het vervallen van alle fysieke activiteiten een beetje goed te maken door een deel van onze activiteiten digitaal te plaatsen op ons nieuwe kanaal. Klik op het logo hieronder om direct naar ons nieuwe kanaal te gaan en abonneer je zodat je op de hoogte blijft van onze nieuwe video’s.

Login

  • Login voor leden
© 2023 Aquariumvereniging Ons Genoegen | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema