Ga naar de inhoud
Aquariumvereniging Ons Genoegen
Menu
  • Home
  • Maandbladen
  • Over Ons
  • Geschiedenis
  • Bijeenkomsten
  • Bestuur
  • OG Pedia
  • Multimedia
  • Contact
Menu

Donderdag 19 September 2013 Ledenavond: De A Factor

Geplaatst op 17 september 201314 oktober 2013 door mjjruts

 

De A Factor

van vissenbak tot aquarium

 -Rob van Uvenhoven-

Rob van Uvenhoven

De lezing van Rob van Uvenhoven gaat van Afrika tot China en Singapore tot Amerika en natuurlijk de Noord-Hollandse aquaria. Gestart wordt met diverse aquaria uit Amerika, maar dan die van de Multi miljonairs in Houston en Dallas. Het is op het scherm een kleine stap naar Hong Kong en Shanghai waar ook keuringen worden georganiseerd met name voor de Discus. Terugkerend in Afrika (het werkgebied van spreker) komen we uit bij het rifgebied van de grote meren Tangnyika en Malawi. Zowel een prima voorbeeld aquarium alsmede onderwater opnamen in de natuur maken deel uit van de lezing. Van vissen vangen in de grote Congo rivier tot aan het Hollands gezelschapsaquarium is maar een kleine stap. Wat zijn de mogelijkheden tot verantwoord inrichten? Planten- en vissen bestand. Maar ook zuid- en midden Amerika komen aan bod. Kardinaal tetra’s in de natuur en het aquarium is een wereld van verschil. En wat te denken over de “grote jongens” van midden Amerika van zo’n 40 centimeter lengte? Hoe hou je die het best?

Kortom: Een gevarieerde lezing met foto en filmbeelden van natuurlijke omgevingen naast het houden van een verantwoord aquarium, zowel gezelschap- als speciaal aquaria.

U KOMT TOCH ZEKER OOK?

introducés zijn welkom

Wanneer: Donderdag 19 September 2013

Hoelaat: 20:00 – 23:00

Lokatie: Dierenpark De Oliemeulen Reitse hoevenstraat 30, Tilburg

Ons aquarium bij de Oliemeulen

Website info

Welkom bij onze nieuwe webpagina. We hopen met deze nu lay-out de onderwerpen voor onze aquarium vereniging beter tot zijn recht te laten komen. Er zitten nog wat kleine foutjes en niet werkende foto’s en linkjes in. We hopen deze zo snel mogelijk te verhelpen.

Laatst bijgewerkt op 29juni 2022.    Ton

 

Onze sponsors

  • Aquabeek
  • Aquafizz Aquafizz
  • Aquarium Coenen B.V.
  • Aquariumhuis Romberg
  • AVRI Bloem en Tuincentrum
  • Bubbels BV
  • Dierenpark de Oliemeulen
  • Geldof
  • Hornbach Tilburg
  • IDEAA administratieve dienstverlening
  • Klerks Tuincentrum
  • Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport
  • Trimsalon Scoobie

Meedoen regeling Tilburg

We zijn begonnen met een YouTube kanaal om het vervallen van alle fysieke activiteiten een beetje goed te maken door een deel van onze activiteiten digitaal te plaatsen op ons nieuwe kanaal. Klik op het logo hieronder om direct naar ons nieuwe kanaal te gaan en abonneer je zodat je op de hoogte blijft van onze nieuwe video’s.

Login

  • Login voor leden
© 2022 Aquariumvereniging Ons Genoegen | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema