Ga naar de inhoud
Aquariumvereniging Ons Genoegen
Menu
  • Home
  • Maandbladen
  • Over Ons
  • Geschiedenis
  • Bijeenkomsten
  • Bestuur
  • OG Pedia
  • Multimedia
  • Contact
Menu

Donderdag 18 oktober 2018 ledenavond: Algenvrij aquarium houden met de Redfield ratio door Charles Bubbendorf

Geplaatst op 3 februari 201813 november 2018 door mjjruts

Algenvrij aquarium houden met de Redfield ratio

-Charles Bubbendorf-

 

Een goed onderhouden aquarium, met van gezondheid blakende vissen en planten, is een sieraad in huis. Maar om de bak “goed te onderhouden” is vaak de wil er wel maar die verrekte algen, hoe kom je daar van af… Van de mensen die hun lidmaatschap van de NBAT of een aquariumvereniging heeft opgegeven, geeft 50% aan dat dit komt doordat de algen niet onder controle waren te krijgen. Vaak zijn kosten noch moeite gespaard. Heel erg jammer.

Een aquarium is eigenlijk een klein stukje natuur. Het bootst soms een stukje beek of een meer na, vaak is het een verzameling mooie vissen en planten die we mooi vonden in de dierenwinkel. Ook al hebben we een zgn. gezelschapsbak met vissen en planten uit verschillende werelddelen, er is sprake van een klein ecosysteempje in uw bak thuis. Tijdens de lezing zal Charles Buddendorf in gaan op de interacties tussen vissen, planten, licht, waterkwaliteit en zelfs bacteriën in uw aquarium. Door te begrijpen wie, wat nodig heeft en wanneer, zult u aan het eind van de avond, hopelijk, eindelijk de algen in uw bak kunnen bestrijden. Tijd om weer te genieten van een mooi stukje natuur in huis!

Tenslotte: PLANTEN RUIL!

Neem je stekken dus maar mee!

Wanneer:  Donderdag 18 oktober 2018

Hoelaat: 19:30 – 22:30

Lokatie: Dierenpark De Oliemeulen Reitse hoevenstraat 30, Tilburg

Ons aquarium bij de Oliemeulen

Website info

Welkom bij onze nieuwe webpagina. We hopen met deze nu lay-out de onderwerpen voor onze aquarium vereniging beter tot zijn recht te laten komen. Er zitten nog wat kleine foutjes en niet werkende foto’s en linkjes in. We hopen deze zo snel mogelijk te verhelpen.

Laatst bijgewerkt op 20-04-2023   Ton

 

Onze sponsors

  • Aqua Fertilizers Aqua Fertilizers
  • Aquafizz Aquafizz
  • Aquarium Coenen B.V. Aquarium Coenen B.V.
  • Aquariumgek Aquariumgek
  • AVRI Bloem en Tuincentrum AVRI Bloem en Tuincentrum
  • Bubbels BV Bubbels BV
  • Dierenpark de Oliemeulen Dierenpark de Oliemeulen
  • Geldof&Zn Geldof&Zn
  • Hornbach Tilburg Hornbach Tilburg
  • IDEAA administratieve dienstverlening IDEAA administratieve dienstverlening
  • Klerks Tuincentrum Klerks Tuincentrum
  • Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport
  • Trimsalon Scoobie Trimsalon Scoobie

Meedoen regeling Tilburg

We zijn begonnen met een YouTube kanaal om het vervallen van alle fysieke activiteiten een beetje goed te maken door een deel van onze activiteiten digitaal te plaatsen op ons nieuwe kanaal. Klik op het logo hieronder om direct naar ons nieuwe kanaal te gaan en abonneer je zodat je op de hoogte blijft van onze nieuwe video’s.

Login

  • Login voor leden
© 2023 Aquariumvereniging Ons Genoegen | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema