Ga naar de inhoud
Aquariumvereniging Ons Genoegen
Menu
  • Home
  • Maandbladen
  • Over Ons
  • Geschiedenis
  • Bijeenkomsten
  • Bestuur
  • OG Pedia
  • Multimedia
  • Contact
Menu

Donderdag 18 april 2019 ledenavond: Corydoras door Gert Jan Verbeek

Geplaatst op 15 februari 201824 april 2019 door mjjruts

Corydoras

-Gert Jan Verbeek-

 

Tijdens mijn lezing neem ik, ondersteunt door een PowerPoint presentatie, de aquarianen mee naar het leefgebied van de Corydoradinae. Van het ontstaan van de amazone rivier tot diep in Brazilië zal ik verschillende Habitats bespreken. Ook de genetische kant zal kort aan bod komen. Voor de geïnteresseerden kan je lid worden van mijn Facebook groep Corydoras Nederland. Puur een groep waar mensen info kunnen vinden, vragen kunnen stellen en natuurlijk kunnen genieten van mooie foto’s

Tenslotte: PLANTEN RUIL!

Neem je stekken dus maar mee!

Wanneer:  Donderdag 21 maart 2019

Hoelaat: 19:30 – 22:30

Lokatie: Dierenpark De Oliemeulen Reitse hoevenstraat 30, Tilburg

Ons aquarium bij de Oliemeulen

Website info

Welkom bij onze nieuwe webpagina. We hopen met deze nu lay-out de onderwerpen voor onze aquarium vereniging beter tot zijn recht te laten komen. Er zitten nog wat kleine foutjes en niet werkende foto’s en linkjes in. We hopen deze zo snel mogelijk te verhelpen.

Laatst bijgewerkt op 14-03-2023   Ton

 

Onze sponsors

  • Aquabeek
  • Aquafizz Aquafizz
  • Aquarium Coenen B.V.
  • Aquariumhuis Romberg
  • AVRI Bloem en Tuincentrum
  • Bubbels BV
  • Dierenpark de Oliemeulen
  • Geldof
  • Hornbach Tilburg
  • IDEAA administratieve dienstverlening
  • Klerks Tuincentrum
  • Meeuwsen: Aquaria & Hengelsport
  • Trimsalon Scoobie

Meedoen regeling Tilburg

We zijn begonnen met een YouTube kanaal om het vervallen van alle fysieke activiteiten een beetje goed te maken door een deel van onze activiteiten digitaal te plaatsen op ons nieuwe kanaal. Klik op het logo hieronder om direct naar ons nieuwe kanaal te gaan en abonneer je zodat je op de hoogte blijft van onze nieuwe video’s.

Login

  • Login voor leden
© 2023 Aquariumvereniging Ons Genoegen | Aangedreven door Minimalist Blog WordPress thema